MENU

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Nama Jawatan Tel Emel
Setiausaha Setiausaha 06-4821297 setiausaha@mdkp.gov.my
Tuan Syahrul Nizam bin Saleh Yang DiPertua 06-4817275 ydp@mdkp.gov.my
BAHAGIAN AUDIT DALAMAN
Nama Jawatan Tel Emel
Marziah Binti Omar Pembantu Penilaian 06-4821557 marziah@mdkp.gov.my
Hamizi Bin Mohd Khalid Penolong Juruaudit 064821557 hamizi@mdkp.gov.my
BAHAGIAN PERKHIDMATAN DAN PENTADBIRAN
Nama Jawatan Tel Emel
Mohd Hazry Bin Zulkefley Pembantu Operasi 06-4814029 hazry@mdkp.gov.my
Nor Azizi Bin Mohd Yunus Pembantu Awam 06-4814029 norazizi@mdkp.gov.my
Siti Zaharah Binti Mohamed Ismail Penolong Pegawai Tadbir 06-4821276 sitizaharah@mdkp.gov.my
Siti Rabizah Binti Adnan Pembantu Tadbir 06-4814029 rabizah@mdkp.gov.my
Amirah Binti Abu Samah Pembantu Tadbir 06-4814029 amirah@mdkp.gov.my
Mohd Noh Kamal Bin Malek Pemandu Kenderaan 06-4814029 mohdnoh@mdkp.gov.my