MENU

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Syahrul Nizam bin Saleh Yang DiPertua 06-4817275 ydp@mdkp.gov.my
Setiausaha Setiausaha 06-4821297 setiausaha@mdkp.gov.my
BAHAGIAN AUDIT DALAMAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Marziah Binti Omar Pembantu Audit 06-4821557 marziah@mdkp.gov.my
Hamizi Bin Mohd Khalid Penolong Juruaudit 06-4821557 hamizi@mdkp.gov.my
BAHAGIAN PERKHIDMATAN DAN PENTADBIRAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Muhammad Azrizul Shafiq Bin Shamsuhaimi Pembantu Tadbir 06-4814029 shafiq@mdkp.gov.my
Siti Rabizah Binti Adnan Pembantu Tadbir 06-4814029 rabizah@mdkp.gov.my
NorKhairul Azmi Bin Suhaimi Pemandu Kenderaan 06-4821277 khairul@mdkp.gov.my
Norliyana Binti Abdul Razak Pembantu Tadbir 06-4821277 norliyana@mdkp.gov.my
Mohd Hazry Bin Zulkefley Pembantu Am Pejabat 06-4821277 hazry@mdkp.gov.my
Razali Bin Md Nor Pembantu Am Pejabat 06-4821277 razali@mdkp.gov.my