MENU

BAHAGIAN PENTADBIRAN
Nama Jawatan Tel Emel
Nor Khairul Azmi bin Suhaimi Pemandu Kenderaan 06-4814029 khairulazmi@mdkp.gov.my
Rahilah Binti Bidin Pembantu Awam 06-4814029 rahilah@mdkp.gov.my
Zahari Bin Hamzah Pemandu Kenderaan 06-4814029 zahari@mdkp.gov.my
Muhamad Hanifi Bin Ahmad Pemandu Kenderaan 06-4814029 hanifi@mdkp.gov.my
Safwan bin Said Pemandu Kenderaan 06-4814029 safwan@mdkp.gov.my
BAHAGIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
Nama Jawatan Tel Emel
Imran Bin Aluwi Ketua Bahagian Teknologi Maklumat 06-4821292 imran@mdkp.gov.my
Siti Nadhirah Binti Razally Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 06-4814027 nadhirah@mdkp.gov.my
Mohamad Rasidi Bin Saban Juruteknik Komputer 06-4821292 rasidisaban@mdkp.gov.my
Suhana binti Sapar Pembantu Tadbir 06-4821292 suhana@mdkp.gov.my
BAHAGIAN PERHUBUNGAN KORPORAT
Nama Jawatan Tel Emel
Nur Athirah binti Muhamad Darus Penolong Pegawai Tadbir (Korporat) 06-4821276 athirah@mdkp.gov.my